Plugins - Redirection for Contact Form 7 - Stable (latest release) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Pass all the fields from the form as URL query parameters
ar: تجاوز جميع الحقول من النموذج كـ معلمات استعلام URL

en: Contact Form Redirection
ar: إعادة توجيه Contact Form

en: Pass specific fields from the form as URL query parameters
ar: تجاوز حقول محددة من النموذج كـ معلمات استعلام URL

en: Warning!
ar: تحذير!

en: Open page in a new tab
ar: فتح الصفحة في علامة تبويب جديدة

en: Notice!
ar: ملاحظة!

en: This option might not work as expected, since browsers often block popup windows. This option depends on the browser settings.
ar: قد لا يعمل هذا الخيار كما هو متوقع، نظرًا لأن المتصفحات غالبًا ما تحظر النوافذ المنبثقة. يعتمد هذا الخيار على إعدادات المتصفح.

en: Error: Please install and activate Contact Form 7.
ar: خطأ: يرجى تنصيب إضافة Contact Form 7 وتفعيلها.

en: Use external URL
ar: استخدام رابط URL خارجي
